Kurumsal taşıma konusunda firmamız sizlere çabuk ve sorunsuz şekilde nakliye işlemlerinizin gerçekleştirilmesi için yardımcı olacaktır. Bu hizmetin verilmesi sırasında birçok önemli nokta bulunmaktadır.

Gerek fabrika gerek işyeri, hastane, tekstil, dershane gibi birçok farklı kurumsal yapının taşınma işlemlerinde firmamız bu konuda gelişmiş personeli sayesinde sizlere yardımcı olmaktadır. Tüm nakliyat alanları çok özenli ve üst düzey hizmet gösterilmesi gerekmektedir. Bu konuda da sizler bizlere güvendiğiniz takdirde işlemlerinizin kaliteli ve uygun fiyatlı şekilde yapılmış olduğunu görebilirsiniz.

Kurumsal Nakliyat Hakkında Sıkça sorulanlar

Kurumsal Nakliyat Nedir?

Yaptığı ev ofis taşıma hizmetlerini eksiksiz ve doğru yapan taşıma şirketlerini kapsar. Kimliği ve alt yapısı olan taşıma şirketlerini ifade eder.

İstanbul Kurumsal Nakliyat Şirketleri Ne Yapar?

Şehir içi ve şehirler arası taşıma hizmetlerini garanti ve sigorta kapsamında resmi sözleşme eşliğinde gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Ev Taşıma Şirketi Nedir?

Ev taşıma konusunda Avrupa standartlarında hizmetlerini düzgün ve temiz yapan firmaların çalışma şekillerini ifade eder.

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketi Nedir?

Ofis nakliyeleri her firmanın yapacağı işlemler değildir. Bu nedenle kurumsal ofis taşıma şirketleri ofis nakliyelerinde planlı ve programlı hizmet sunar.

Kurumsal Şehirler Arası Nakliyat Nedir?

Taşıma şirketleri iller arası nakliye yaparken mutlaka müşterilerinin memnuniyetini sağlamalı ve taşıma esnasında mağdur olamamalarını sağlamalıdır.

İstanbul Kurumsal Evden Eve Nakliyat Şirketi

Kurumsal Taşıma Hizmetleri Detayları

Kurumsal evden eve nakliyat işlemi için sizler bizleri aradığınızda öncelikle mekanın ekspertiz raporunun çıkartılması gerekir. Bu yüzden ekibimizden uzman ekspertiz personeli keşif amacıyla sizlere gönderilir. Yapılan keşif sonrasında nakliye edilecek olan her çeşit malın gerekli büyüklük ve ağırlık raporları çıkartılarak buna göre ambalaj malzemesi kullanılması konusundaki kararlar alınır ve her zaman için en hızlı ve sizlere zarar vermeyecek şekilde eşyaların taşınması sağlanır.

Çalışılacak olan personel sayısı ile birlikte araç sayısının belirlenmesinin akabinde planlama faaliyetleri tamamlanır ve sizlerin istemiş olduğunuz gün ve saatte gerekli taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Kurumsal Taşıma Hizmeti Ayrıcalıkları 

Burada bazı güvenlik önlemlerinin de alınması gerekmektedir. Kurumsal taşıma işlemi gerçekleştirileceği zaman yüksek güvenlik tedbirleri ile hasar ve olumsuz durumlarla karşılaşılmaması için en önemli işlemler gerçekleştirilir. Evden eve nakliye edilecek konuda gerekli bilgileri paylaşımı sağlanır ve farklı özellikteki yürünmüyor malların hasar almadan yeni yerleri nakliyesi bakımından gerekli ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketleme ve istifleme işlemleri yapılır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir