Evi dar olanlar için eşya depolama güzel bir çözümdür. Bu sayede fazla gelen eşyalarınız uygun depolama yerlerinde bekletilirler ve size de evinizde değerlendirmeniz için boş alan kalmış olur. Eskiden eşyalarla kaplı olan bu alanı şimdi çok daha farklı ve yararlı amaçlar ile kullanabilirsiniz. İsterseniz çocuğunuza ayrı bir oda yapın, isterseniz misafirlerinizi rahat ağırlamak için oda haline getirin.

Eşya Depolama İstanbul

İstanbul genelinde tüm semtlerden eşyalarınız alıp, depolarımızda saklıyoruz. Güvenli depolama sistemleri sayesinde depolanacak eşyalar sigortalanır. Daha sonra depolara konulur. Firmamız depolama hizmetlerini sigortalı sağlayan bir taşıma ve depolama şirketidir.

Eşya Depolama Nedir?

Emanet depolarda eşyalarınızın belirli bir dönem korunmasını sağlayan hizmete ev eşyası depolama hizmeti denir. Ev taşıma ve depolama firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Ofis Depolama Nedir?

İş yerleriniz ya da ofislerinizin depolanma sürecini anlatmaktadır. Evden eve depolama ile artık ofis depolama hizmetini de alabilirsiniz.

Parça Eşya Depolama Nedir?

Bir evin bütün olarak değil de parça eşyalar halinde depolama hizmetini kapsar. Sadece beyaz eşyalar olabilir ya da koltuk takımı örnek olarak verilebilir.

Arşiv Depolama Nedir?

İş yerleri ya da kurumlarda arşivleri koyabilecek bir alana ihtiyacınız varsa raf kiralama sitemi ile evraklarınız bozulmadan depolama hizmeti alabilirsiniz.

Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Depolanacak eşyalarınızın görsellerini firmalara atarak fiyat alabilirsiniz. Eşyaların taşınması ve depolara konulması aşaması depolama ücretlerini belirler.

İstanbul Eşya Depolama

Evleri küçük ve dar olan fazla gelen eşyası olan yer bulmak adına yer sorununu çözmek için eşya depolama yolunu seçerler. Bunu halletmek için de bu işleri yapan firmalarla iletişim kurarlar. Bu firmalar depolanacak olan her türlü eşyalarınızı evinizden alarak eşyalarınızı kendi depolarına götürürler ve sizin için ayrılmış olan özel bölmelere eşyalarınızı yerleştirirler.

İstanbul ucuz ev eşyası depolama alanlarını kiralık depo sistemi ile sizlere sunan depolama firmamız son yılarda akıllı depo sistemleri ile müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda depolama alanlarını açmaktadır. Transfer depolama sistemleri en çok tercih edilen ve güvenilen depolama alanlarını ifade etmektedir.

Nakliyat Depolama Şirketi

Nakliyat ve depolama bir arada olacak şekilde hizmet sunan firmamız bu konuda hizmet sunmanın artısını müşterilerine sunuyor. Hem depolama hem de taşıma sayesinde iki işlem bir arada sağlanmış oluyor.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Ve Nakliyat Şirketi

İndirimli Eşya Depolama Fiyatları

Yerleştirme işlemi sırasında eşyaların takibini iyice yaparlar ki herhangi bir sorun çıkmasın. Eşyalarınızın depolama işini düzgünce yaptıktan sonra gelişen teknolojik imkanlar sayesinde eşyalarınızın takibini yapabilmeniz için online hizmet sunarlar.

Bu online hizmet sayesinde depolanan eşyalarınızın durumundan her an haberdar olma şansınız olur. İstediğiniz zaman internetten eşyalarınızın takibini yapabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Çözümleri

Evleriniz için kullanım rahatlığı sağlayan ev eşyası depolama hizmetleri evleri dar olup ta fazla eşyasını koyacak yer bulamayanlar için kullanılır. Bunun dışında nakliye işleri konusunda kolaylık sağlamak için eşyalar burada bekletilerek zamanı geldiğinde nakliye hizmeti amaçlı da kullanılabilir.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

Depolama fiyatları konusunda oldukça uygun olan firmamız sizlere detaylı depolama tablosunu aşağıda belirtmiştir. Fiyatlarımıza KDV Ücret dahildir. Ucuz eşya depolama seçenekleri ile İstanbul genelinde en çok tercih edilen depolama şirketiyiz.

eşyaların Oranıaylık Depolama Tutarı
Mini Depo + 1 ODA150 TL (Aylık Tutar)
Maksi depo 1 +1 Eşya200 TL (Aylık Tutar)
Mega depo 2+1 Eşya350 TL (Aylık Tutar)
Ultra depo 3 + 1 Eşya450 TL (Aylık Tutar)
Gold depo 4 + 1 Eşya650 TL (Aylık Tutar)
Pro depo 5 + 2 Eşya850 TL (Aylık Tutar)
Small depo 1 Konteyner100 TL (Aylık Tutar)
Medium depo 2 Konteyner225 TL (Aylık Tutar)
Large depo 3 Konteyner375 TL (Aylık Tutar)
X Large depo 4 Konteyner500 TL (Aylık Tutar)
İstanbul Ev Depolama Ücretleri

Eşya depolama ücretleri firmamız tarafından her zaman güncellenmektedir. Ekteki Fiyatlara 2021 yılına ait aylık depolama ücretlerini kapsamaktadır. İstediğiniz depolama hizmetini uzun süreliğine güvenli depolarımızda alabilirsiniz. Depolama ücretleri genellikle depolanacak eşyaların oranına göre değişir. Mini depolama sistemi aylık 299 TL İle en uygun ve çokça tercih edilen depolama birimidir.

Ev depolama çözümleri sayesinde eşyalarınızı emanet depolarda bırakarak dilediğiniz kadar tutabilirsiniz. Genellikle geçici süreliğine bırakılan eşyaların teslimatını yine taşıma ekibimiz yerine getirmektedir.