İstanbul Göktürk evden eve nakliyat şirketi her zaman memnuniyet ilkesi ile müşterilerini ev ya da ofis taşıma hizmetleri konusunda sevindiriyor. Göktürk Kemerburgaz evden eve nakliyat şirketi olarak bölgeye ağırlığımızı koymuş bulunmaktayız. Ev taşıma, ofis taşıma eşya depolama konusunda uzman nakliye çözümleri ile her zaman birlikteyiz. Firmamız evden eve taşıma referansları konusunda bir hayli gelişmiş olmakla birlikte son yılların Eyüp, Göktürk bölgesinde aktif bir şekilde nakliye işlemlerini gerçekleştiriyor.

Göktürk Evden Eve Nakliyat Transfer Nakliyat

Göktürk evden eve nakliyat Transfer nakliyat olarak her zaman müşterilerimize gerekli olabilecek hizmetleri sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. En iyi Göktürk ev ve ofis taşıma şirketi hakkında merak ettiğiniz bütün soruları firmamız cevapsız bırakmadan temiz bir taşıma hizmeti almanızı sağlamaktadır. Uygun ve hızlı nakliye işlerini hem şehir içi hem de şehirler arası garantili, sigortalı ve kaskolu bir biçimde uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

Göktürk Evden Eve Nakliyat Nasıl Olur?

Eviniz, iş yeriniz taşınacak ise hiç dert etmeyin işleri uzmanına bırakın Göktürk evden eve nakliyat şirketi belirlenen tarih ve saatte anahtar teslim hizmet sunarak sizleri büyük bir dertten kurtarıyor. Bu konuda işi tamamen profesyonel ekibe bırakarak ev taşıma problemlerine set kurabilirsiniz.

Göktürk Ev Eşyası Taşınırken Sigorta Yapılır Mı?

Bulunduğumuz çağda halen sigortasız nakliye hizmeti yapan, merdiven altı denilen bir çok nakliye şirketi ne yazık ki varlık gösteriyor. Bu adımda özellikle sigorta poliçesine sahip ev taşıma şirketini tercih etmeniz önemlidir. Mutlaka sigorta yaptırın daha sonra taşının.

Göktürk Ev Taşıma Ne Kadar Sürer?

Ev taşıma istisnai durumlar olmadığı sürece bir gün gibi kısa bir sürede halledilmiş oluyor. Özellikle son günlerde COVİD-19 süreci bazen aksilikleri de ortaya koyuyor. Ev taşıma süreci aksi durumlar söz konusu olmayınca sabah saat 08:00, akşam saat 17:00 saatleri arasında gerçekleşmiş oluyor.

Göktürk Ev Taşıma Öncesi Neler Yapılır?

Ev taşıma öncesi ilişiğinizi kestiğiniz güncel adresinizle ilgili fatura vs. gibi işlemleri mutlaka önceden halledin. Taşıma planlamasını yapıp nakliye şirketi ile paylaşın. Taşıma günü yeni taşınacağınız evin temizlik vs. durumlarını taşıma sonrasına erteleyin. Taşıma gününden önce site yönetimine taşınacağınıza dair ön bilgi verin.

Göktürk Ev Taşıma Hizmeti Ne Zaman Yasak?

Firmamız 7 – 24 açık olmakla beraber daima hizmet sunuyor. Fakat COVİD-19 sürecinde ülkemizde bazı günlerde sokağa çıkma yasağı uygulandığından o günlerde taşıma yapmak kesinlikle yasaktır. İç işleri bakanlığının yayınladığı genelgelerle bu günler önceden halkımıza duyurulur. Bu nedenle taşımalarınızı yasak olan günlere dek getirmemeye özen gösteriniz.

İstanbul Göktürk Nakliyat Şirketi

İstanbul Göktürk semtine yakışır taşıma işlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Göktürk evden eve taşımacılık hizmeti almak için hemen aramanız yeterlidir.

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Göktürk Ev taşıma ve Depolama Hizmetleri

Bir süreliğine eşyalarını bir depoda saklamak isteyen müşterilerimiz bu konuda Göktürk evden eve taşıma firmamıza güvenebilir. Eşyaların doğru bir şekilde istiflenmesi ve az alana çok eşyayı muntazam bir şekilde yerleştirmek bizim işimiz. Müşterilerimizin belirttiği saatte belirtilen yere bu konuda tecrübeli personellerimizle giderek sistemli bir paketleme ve taşıma hizmeti veriyoruz.

Sabahın erken saatlerinde başlayarak öğlen saatine yakın bir zaman diliminde tüm eşyaları araçlarımıza yüklemiş oluyoruz. Bundan sonraki aşama ise eşyaları tam donanımlı, yeni ve teknolojik araçlarımızla eşyaları gideceği adrese götürmektir. Göktürk evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın kurulum işlemlerini de aynı gün içerisinde tamamlıyoruz.

Son yıllarda kullanılan en önemli taşıma tekniklerinden birisi de asansörlü taşımadır. Asansörlü taşıma daha çok bina içerisinden veya evin içerisinden eşyayı çıkarmanın mümkün olmadığı yerlerde yapılıyor. Bunun için özel bir asansör sistemi kullanıyoruz ve taşınması mümkün olmayan eşyaları bile hasarsız yerine yerleştiriyoruz. Göktürk ev taşıma olarak nakliyat ve ev taşımacılığında birinci sınıf hizmet vaat ediyoruz. Güvenilir ve kolay İstanbul evden eve nakliye hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Göktürk Ev Taşıma Ücretleri Ne Kadar?

Göktürk Eşya OranıGöktürk Nakliye Tutarı
1 + 1 Ev Eşyası 1500 TL + KDV
2 + 1 Ev Eşyası1800 TL + KDV
3 + 1 Ev Eşyası2000 TL + KDV
4 + 1 Ev Eşyası2800 TL + KDV
Villa Nakiyesi 3 Katlı3500 TL + KDV
Göktürk evden eve nakliyat ücretleri

Not: Göktürk evden eve nakliyat fiyatlarında fatura istemeniz halinde firmamız taşımalarına %18 KDV uygulamaktadır. Fatura istenmediği durumlarda tabloda yazılan fiyatlar geçerlidir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir