İcra ettiği mesleği sebebiyle başka bir şehirde ikamet etme zorunluluğu olan ya da başka bir şehre eğitim görmek üzere giden kişilerin en fazla ihtiyaç duydukları hizmetlerden biri de ilden ile şehirden şehre yada diğer adı ile şehirler arası nakliyat olmaktadır. Bu işlem, uzun transfer mesafeleri söz konusu olduğundan dolayı dikkatli ve özeli bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Bu hizmete ihtiyaç duyan kişilerin en büyük hatalarından biri tüm eşyalarını kendi imkanları ile kolilemek olmaktadır.

Şehirler Arası Taşımacılık Süreci

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Adımları

Toplam zaman: 3 gün

Şehirler Arası Taşıma Şirketi

Bir şehirden başka bir şehre yapılan taşımaları yerine getiren nakliye şirketidir.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul’dan başka bir ile ya da başka bir ilden İstanbul’a yapılan nakliyeleri kapsar.

En İyi Şehirler Arası Nakliyat

Geniş araç parkuru, profesyonel paketleme sistemine sahip olan taşıma şirketidir.

Detaylı ve hassas taşımacılık sistemleri ile uygun fiyatlara ülkemizin dört bir yanına nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. En çok tercih edilen ilden ile nakliye firmasıyız. Bu doğrultuda bizleri tavsiye eden ve tercih eden bütün müşterilerimize sonsuz sevgilerimizi sunuyoruz. Profesyonel ya da kurumsal bir taşıma için her zaman beklentilerinize çözüm üretiyoruz.

İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul şehirler arası garantili sigortalı evden eve taşımacılık şirketi herkes şehirler arası nakliye hizmetlerini basit zannediyor. Oysa sıradan karton kutulardan oluşan bu kutular kırılgan eşyalarınız için uygun olmadığı gibi birçok eşyanızın hasar görmesine sebebiyet verecektir.

Şehirler Arası Taşıma Hakkında Sıkça Sorulanlar

Şehirler Arası Nakliyat Nedir?

Bir şehirden başka bir şehre yapılan taşımaları ifade eder. İstanbul Şehrinden İzmir şehrine yapılan nakliyeler şehirler arası taşıma hizmetlerini kapsar.

Şehirler Arası Ev Taşıma Hizmeti Nasıl Olur?

Garantili ve sigortalı nakliye sistemleri ile taşımacılık hizmetleri yapılmaktadır. İki il arasında fiyat hesaplanarak yapılmaktadır.

Şehirler Arası Ev Taşımak Yasak Mı?

Covid-19 kapsamında şehirler arası nakliyat firmalara serbesttir. Bu nedenle taşıma gününüzü belirtip nakliye firmasına bildirmeniz gerekiyor.

Şehirler Arası Nakliye Sigortalı Mı?

Taşıma şirketleri şehirler arası ev taşıma hizmetlerini zorunlu olarak sigorta sistemine tabii tutmaktadır. Uzun yol olduğundan oluşabilecek aksiliklere karşı nakliye sigortanızı mutlaka yaptırın.

Şehirler Arası Evden Eve Taşıma Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İki il arasında km bazlı hesaplama yani uzaklık hesaplanır. Ayrıca araçta eşyaların ne kadar yer kapladığı da dikkate alınmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat; Eşyaya Özel Ambalajlama

Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak adına şehirler arası ev taşıma hizmetinde özel ambalajlama hizmetini tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Firmamız tarafından özel ambalajlama ekipleri tarafından bu hizmet sayesinde önce eşyalarınızın her biri tek tek özel ambalajlar ile paketlenir ve sonra da nakliyat aracına yüklenir.

Şehirler Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Ambalajlama Ve Sigortalama

İstanbul evden eve nakliyat araçlarımızın içleri mobilya kaplama olduğundan sarsıntı durumlarında eşya güvenliği sağlanmakta bunun yanında araçların içleri mobilya kaplama sayesinde yavaş hava akımını mümkün kıldığından uzun mesafelerde eşyaların nem yapması engellenmektedir. Böylece eşyalarınız üzerine sinen hoş olmayan bir konu söz konusu olmaz.

Bunun yanında elektronik ve beyaz eşyalarınızın nemli koşullardan olumsuz etkilenmesi de ortadan kaldırılmaktadır. Şehirler arası taşımacılık işlemleri için en gerekli hizmetlerden biri olan sigortalı taşımacılık da firmamız tarafından sunulan hizmetler arasında yer almakta, eşyalarınızın ambalajlanmaları sırasında tek tek sigorta kapsamına alınmaları söz konusu olmaktadır.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

İstanbul Şehirler Arası Nakliyatİller Arası Nakliye Tutarı
İstanbul İzmir Arası Nakliye Hizmeti3000 TL Ortalama Ev Eşyası
İstanbul Ankara Arası Nakliye Hizmeti3000 TL Ortalama Ev Eşyası
İstanbul Antalya Arası Nakliye Hizmeti4000 TL Ortalama Ev Eşyası
İstanbul Adana Arası Nakliye Hizmeti4500 TL Ortalama Ev Eşyası
İstanbul Bursa Arası Nakliye Hizmeti2800 TL Ortalama Ev Eşyası
İstanbul Diyarbakır Arası Nakliye Hizmeti5000 TL Ortalama Ev Eşyası
İstanbul Kars Arası Nakliye Hizmeti6000 TL Ortalama Ev Eşyası
İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat ücretleri

İstanbul şehirler arası evden eve taşıma konusunda geniş araç parkuru ve uzman kadrosu ile kaskolu ev taşıma hizmetlerini sunuyoruz. Firmamız en iyi iller arası nakliye şirketini temsil etmektedir. Fiyatlarımıza %18 KDV dahildir. Her taşıma öncesi mutlaka ücretsiz eksper ile eşyalarınızın yerinde görülmesini sağlayın.