Transfer Nakliyat & Güvenli Depo

  • Pratik

    Ekibimiz sayesinde son derece pratik taşınmanın keyfini çıkaracaksınız. Pratik taşıma ve depolama bir arada!

  • Hızlı

    İstanbul genelinde en hızlı ev ofis taşıma firmasıyız. Bir günde taşınıp, en kısa sürede eşyalarınız kuruluyor.

  • Güvenilir

    En güvendiğiniz taşımacılık firmanız olmaya hazırız. Yaptığımız işler yapacaklarımızın teminatıdır.

Transfer Nakliyat Hakkında

2015 yılından beri ‘ Her Şey Zamanında’ sloganını kendine düstur edinmiş olan Transfer nakliyat, Sizinle beraber yaklaşık 40 yıldır çalışıyor olmanın gururunu yaşayan bir firma. Gerek işinde uzman üst kadrosu olsun, gerek çalışma arkadaşları gerekse tecrübeli şoförleri ile nakliyat işlemleriniz tam zamanında ve tam yerinde gerçekleştirmek için canla başla çalışan bir firmadır. Taşınmak gibi zor zamanlarınızda size destek olmaya çalışan Transfer nakliyat, gözünüz kapalı güveneceğiniz bir nakliye firmasıdır.

Kaliteli Hizmetin Adresi Transfer Nakliyat 

Uzun yıllardır siz müşterilerine kaliteli hizmet vermek isteyen Transfer evden eve nakliyat firması Eşyalarınıza en az sizin kadar değer veren, bunun için paketleme sürecinden başlayıp yeni adresinizde montalama sürecine kadar en küçük bir zararı engellemek adına, eşyalarınızı sigortalı bir biçimde taşıyan, olası bir hasar durumunda ise cebinizden ekstra masraf çıkarmayan, oluşan hasarı yapılan sigorta ile karşılayan bir firmadır. Sizin memnuniyetinizi her zaman ilk ve tek değer olarak gören tek firma Transfer Nakliyat’tır.

Adresiniz Bizim Rotamız

Transfer şehirlerarası evden eve nakliyat firması sadece evden eve nakliyat konusunda değil, diğer nakliye işlemleri konusunda da hizmet veren bir firmadır. Adresinizin ne olduğu konusuyla kesinlikle ilgilenmeyen Transfer nakliyat sizin isteğiniz ve arzunuz ne ise onu gerçekleştirmek adına kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir firmadır. Transfer nakliyat ile gözünüz asla arkada kalmayacak. Detaylı bilgi ve sorularınız için ulaşmayı ihmal etmeyin!