Parça eşya taşıma hizmeti için düzenli olarak günlük, haftalık ve aylık hizmetler vermekteyiz. Sizin tek yapmanız gereken bizlerle irtibata geçip eşyanızın ne zaman ve nerden alınacağı ve nereye teslim edileceği bilgisidir. Uzman ekiplerimiz bize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ve sizin isteklerinize en iyi cevap verecek şekilde sizlere geri dönüş yapılacaktır. Burada ki temel amacımız sizleri yüksek maliyetlerden kurtarmaktır. Birkaç kişi çok maliyetten ziyade daha fazla kişinin maliyeti bölüşmesi prensibi üzerine kurulu bir sistem uygulamaktayız.

Parça Eşya Depolama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bir kaç eşya nakliyesi hakkında sıkça sorulan sorular ve en çok merak edilenleri listeler halinde sıralayıp, sorulara cevap bulmaya çalıştık.

Parça Eşya Taşıma Nedir?

Eşyaların küçük nakliye araçları ile bir yerden başka bir yere nakliyesini ifade eder. İstanbul içi ve Türkiye geneli şehirler arasına küçük nakliye araçları ile sağlanır.

Şehir İçi Parça Eşya Taşıma Nedir?

Bir il içerisindeki semtler arasında ya da aynı semtler içerisinde yapılan eşya nakliyesini ifade eder. İstanbul parça eşya nakliyesi firmamız tarafından garanti ve sigorta kapsamında yapılır.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Bir ilden başka bir ile yapılan parsiyel de denilen nakliye sürecini ifade eder. Firmamız şehirler arası parça eşya taşıma hizmetlerini uzun yol araçları ile sağlıyor.

Parça Eşya Nakliyesi Sigortalı Mı?

Parça eşyaların özellikle şehir dışına taşınması esnasında zorunlu sigorta firmamız tarafından sağlanmaktadır. En iyi parça eşya nakliyesi sigortalı yapılan nakliyelerdir.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Taşınacak eşyaların gideceği mesafe ve eşyaların çokluğu en önemli kriterdir. En önemli aşama ise eşyaların şehir dışına taşınırken iki il arasındaki uzaklık doğrudan fiyatları etkilemektedir.

Parça Eşya Nakliyesi İstanbul

İstanbul Parça Eşya Nakliyesi

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığı hizmeti artık öğle bir hal almış durumdaki. Rekabet seviyesi üst sınırı dayanmış durumdadır. Firmalar kıyasıya bir rekabet içeriden sürekli yenilikler getirerek öne geçmek çabasındalar. Firmamız ise bu konuda her zaman öncü durumdadır.

Zira şirketimizin sırf yeni teknolojiler için oluşturulmuş gerek internet ortamında gerekse fuar gibi organizasyonlara katılarak yeni gelişmeleri yakından takip eden ve ülkemiz için uyarlayan bir beyin takımı bulunmaktadır. Böylece tüm yenilikleri sizler için ilk bizim yapmamız çok rahat bir şekilde gerçekleşmektedir.

İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı

Son günlerde meydana gelen yeniliklerden bazıları ise ambalajlama konusunda darbelerin şiddetine en aza indiren ambalajlama plastikleri geliştirilmiştir. Ayrıca eşyalarınız taşınma esnasında nerde olduğunu öğrenmek isterseniz internet üzerinde eşyalarınız bulunduğu konumu gösteren uygulamalar geliştirilmiştir. Artık eşyanızın nerde olduğu kalan mesafe gibi bilgileri çok rahat bir şekilde öğrenebileceksiniz. Eşyanızın teslim edildiğinden hemen kısa mesajla size haber verilecektir. Parça eşya nakliye hizmetlerindeki teknolojiler bizimle ayağınıza kadar gelmektedir.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Ne kadar eşya taşınacakne kadar tutar
1 odalık parça eşya nakliyesi700 TL nakliye tutarı
2 odalık parça eşya nakliyesi800 TL nakliye tutarı
4 odalık parça eşya nakliyesi900 TL nakliye tutarı
5 odalık parça eşya nakliyesi1200 TL nakliye tutarı
6 odalık parça eşya nakliyesi1800 TL nakliye tutarı
Parça Eşya Nakliye Ücretleri

İstanbul evden eve taşıma hizmetleri her zaman en iyi hizmeti sunmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyor. Türkiye genelinde ev, ofis nakliyesini parça ya da bütün olarak her boydan araçlarımız ile sağlıyoruz.