İstanbul genelinde en iyi ev taşıma şirketi olan Ataşehir evden eve nakliyat merkezi organizasyon ve taşımacılık alt yapısı ile kurumsal ev ofis nakliyelerini asırlardır yerine getirmektedir. Ataşehir olarak her geçen gün alt yapımızı güçlü kılarak şehir içi ve şehirler arası ev ofis taşımalarını gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde 34 plakalı 45 tane nakliye aracı bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerine ev, ofis taşıma ve depolama hizmetleri sunuyoruz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firması

Detaylı ve kurumsal taşımacılık adına tüm nakliyelerimiz sigortalı ve kurumsal yapılmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ataşehir İlçesinde nakliyat şirketleri yıllardır merkezi sistemlerini burada kurmuşlardır. Bu konuda nakliyat şirketi ararken Ataşehir sakinleri hiç de zorlanmıyor. Tek kriter doğru firma ile bu serüveni yaşamak. Seçenek çok fakat dikkatli olmakta fayda vardır.

Ataşehir Ev Taşıma Nasıl Gerçekleşir?

Ev Taşıma sistemleri son derece kolay gibi görünmese de nakliye şirketleri artık yarım gün içerisinde organize olup, bu hizmetlerin hakkından gelmektedir. Dıştan kurmalı mobil asansörlerle ev taşıma hizmetleri son derece basit. Ev taşıma esnasında nakliye ekibi görev dağılımı yapıp, kısa sürede yeni eve taşınmanızı sağlar.

Ataşehir Kurumsal Nakliyat Kavramı Nedir?

Kurumsal ev taşıma ofis taşıma ve eşya depolama söylemleri ile her firma kendi markasını öne çıkarmaya çalışmaktadır. Fakat unutulmaması gereken nokta ise söylem ile markanın örtüşme biçimidir. Kurumsal nakliyat kavramı kimlikle olur. Ataşehir kurumsal ev nakliyesini belirli prensipler doğrultusunda yapan firmalar karşılar.

Ataşehir Ofis İş Yeri Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Hemen taşınacağınız firmayı belirleyip, görüşme için birini göndermelerini isteyin. Yerinde bakılan ya da taşınacak eşyaları keşfetmek her zaman büyük avantaj bu nedenle öngörü için gelen bilirkişi nakliye için notlarını alır. Ofis taşımasının yapılacağı gün hazırlıklar yapılarak taşıma süreci gelişir.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmeti Güvenilir Mi?

İstanbul sınırları içerinden binler taşıma ve depolama şirketi vardır. Bazı depolama alanları gerçekten son derece temiz iken bazıları ise son derece kötü ve güvensiz biçimdedir. Depolara koyacağınız eşyaların değeri ise tartışmasız. Belki de uzun zaman depolarda kalacak eşyalar için depoları yerinde görmek fena fikir sayılmaz. Bul, gör, depolama sistemlerini uygulayın.

Ataşehir Uygun Ev Taşıma

Ataşehir’de %30 indirimle en uygun ev taşıma şirketini tercih ediniz.

En İyi Ataşehir Evden Eve Nakliyat Şirketi TRANSFER Nakliye

Ataşehir Ev – Ofis Taşıma

Ataşehir Kurumsal Ev Ofis Taşıma Ve Depolama Hizmetleri A.Ş

Toplam zaman: 1 gün

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmasına Ulaş

Hemen elimizdeki bütün kaynakları iletişim araçlarını seferber edelim. Ataşehir bölgesinde en iyi nakliyat şirketleri listesini çıkaralım.

Nakliye Ücretsiz Ekspertiz Talebinde Bulun

Aloooo… Ataşehir Nakliye bana taşınacak eşyalarımı görmeleri ve fiyat vermeleri için bir arkadaşınızı gönderir misiniz?

Ataşehir Nakliyat Süreci Hakkında Bilgi Al

Evden eve nakliyat firmasına nasıl yapıyorsunuz. Taşıma günü paketleme ve taşıma örneklerini mutlaka isteyin.

Eşya Taşıma Günü Ekip Şefi Görevini Üstlen

Taşıma günü gelip çattı nihayet o zaman nakliye firmasına orkestra şefi olmaya ne dersiniz. Şunu buraya kuralım. Bunu şöyle paketleyelim gibi..

Taşınma Bitti Nakliye Firmasını Tebrik Et

Evet. Harika bir gündü adımları teker teker takip edip nakliye firması ile son derece başarılı bir iş çıkardın. Yeni evinde mutlu bir şekilde oturabilirsin.

Ataşehir Kurumsal Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Ve Depolama Şirketi

Ataşehir Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Günümüzün nakliyatçılık sektöründe firmalar artık müşterilerine son derece modern şekilde hizmetlerini takdim ediyor. Ataşehir evden eve nakliyat hizmetleri olarak firmamızda bu modern hizmetler kuşağında yer alıyor ve kurumsal hizmetlerimizde sizlerin memnuniyetini hedefliyoruz efendim. Tek yapmanız gereken web sayfamızda bulunan telefonlarımızı aramak ve profesyonel destek talep etmek olacaktır. Daha sonra konusunda uzman ekibimiz eşyalarınızın bulunduğu yere geliyor ve bir inceleme gerçekleştiriyor.

Ataşehir Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Elbette takdir edeceğiniz gibi nakliyat önemli bir hizmet türüdür ve hasarsız taşımacılık bu hizmet türünde esastır. Bu çerçevede Ataşehir nakliyat hizmetlerini tercih ederek sizler de çok isabetli bir karar vermiş olacaksınız. Çünkü gerek tecrübemiz gerekse profesyonel kadromuz her yönüyle sizlerin taleplerini karşılamak üzere dizayn edildi. İsterseniz daha fazla bekletmeden ayrıcalıklı hizmetlerimizi maddeler halinde sıralayalım

  • Ücretsiz ekspertiz çalışması firmamızı ile irtibat kurulmasının ardından gerçekleştirdiğimiz çalışmadır
  • Bu çalışmanın hemen ardında asansörlü araçlarımızla belirttiğiniz gün ve tarih aralığında adresinize geliyoruz ve taşınma sürecini başlatmış oluyoruz
  • Tabi hasarsız bir taşımanın olmazsa olmazı eşya paketleme ve ambalajlama hizmetidir. Bu hizmetimizi ücretsiz ve standart olarak zaten gerçekleştirmekteyiz. Ancak aralarında mutfak eşyaları, küçük parça diğer eşyaların bulunduğu kapsamlı bir paketleme ve ambalajlama çalışması talep etmeniz durumunda küçük bir fiyat farkı bulunduğunu hatırlatmış olalım
  • Bunun yanı sıra bütün mobilya grubu eşyalarınız ve su tesisatına bağlı diğer beyaz eşya grubunda yer alan eşyalarınız firmamızın bu konuda uzman personeli tarafından sökülerek tekrar demonte edilmektedir
  • Ayrıca bütün bir nakil süreci içerisinde geçerli olacak eşya sigortalama sistemi uyguluyoruz
  • Diğer bir önemli hizmetimizde eşyalarınızı tahliye etmek zorunda kaldığınız dönemlerde devreye girecek eşya depolama hizmetidir. Bu depolar eşyanın uzun süre bekleyeceği göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır ve kemirgen canlılar ile rutubet gibi olumsuzluklardan izole yapıda tasarlanmıştır
  • Şehir içi ve şehirlerarasında yaygın araç filomuz bulunduğundan firmamız Türkiye’nin her bölgesine hizmet götürmektedir
  • Ofis, büro, şirket veya işletmelere özel taşımacılık hizmetlerimizden mutlaka yararlanmanız gerektiğini düşünüyoruz

Lütfen saymış olduğumuz tüm hizmetlerimiz ve makul fiyatlarımız ile ilgili olarak Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerinin 7/24 açık müşteri destek hattını arayınız. Sizleri yanıtlamaktan büyük mutluluk duyarız efendim saygılar.

Ataşehir Evden Eve Nakliye Fiyatları

Taşınacak EşyalarTaşıma Tutarı
1 + 1 Ev Nakliyesi1200 TL Tek Sefer
2 + 1 Ev Nakliyesi1500 TL Tek Sefer
3 + 1 Ev Nakliyesi1800 TL Tek Sefer
4 + 1 Ev Nakliyesi2200 TL Tek Sefer
5 + 1 Ev Nakliyesi2800 TL Tek Sefer
Ataşehir Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Son yılların en uygun evden eve nakliyat firması olarak hem kaliteli hem de kurumsal ev, ofis taşıma hizmetlerini İstanbul genelinde sağlıyoruz. Firmamız kaskoludur. Eşyalarınız zarar görmesin diye var gücümüz ile çalışmaya devam ediyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir