Başakşehir bölgesinde evden eve nakliyat konusunda son yılların uzman firması her türlü taşımacılık ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya devam ediyor. Firmamız evden eve taşıma konusunda uzman kadrosuyla her zaman hizmetinizdedir. Uygun fiyatlara şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri sunuyoruz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulanlar

Evden eve taşımacılık işlemleri gerçekleşmeden önce müşterilerimizden sıkça sorulan sorulara cevap bulmaya çalıştık. Hep birlikte bakalım.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Ne Yapar?

Ev ya da iş yerlerinizin nakliyelerini taşıma kamyonları ve taşıma ekibi ile gerçekleştirir. Nakliye şirketleri bu konuda sizlerin talepleri doğrultusunda hareket etmektedir.

Başakşehir Ev Taşıma Şirketi Hangi Hizmetleri Sunar?

Anlaşma sağlandığından itibaren evinizi yeni adreslerinize taşımakla yükümlü olan taşıma şirketleri taşıma esnasında eşyalarınızın paketleme mobilya montaj ve buna benzer işlemleri de halletmektedir.

Başakşehir Ofis Taşıma Şirketleri Güvenli Mi?

Ofis nakliyelerinde üst düzey önlem alınarak eşyaların sigorta ve garanti kapsamında nakliyeleri sağlanır. Bu konuda yardım istediğiniz firmanın kurumsal olması son derece önemlidir.

Başakşehir Eşya Depolama Hizmeti Var Mı?

Evden eve nakliyat şirketi aynı zamanda depolama işlemlerini de sağlayarak eşyalarınızın depolama alanlarını da temin etmektedir. Bu doğrultuda nakliye aynı zamanda depolama işlemleri de vardır.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Şirketlerini Fiyat Politikası Nedir?

Taşınacak eşyaların fiyat ya da ücret dediğimiz bir bedel karşılığında yapılması gerekiyor. Nakliye firmaları fiyatlarını çeşitli kriterlere göre belirliyor. Bunlar eşyaların taşınırken ne gibi zorluklar ya da kolaylıklar ile karşılaşacağı göz önünde bulundurularak belirlenir.

Profesyonel evden eve nakliyat hizmeti almak artık çok kolay. Yapmanız gereken firmamızı arayıp Başakşehir nakliye desteğinde bulunma talebi. Bu konuda geriye kalan bütün sorumlulukları almış olmaktayız.

İstanbul Başakşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Başakşehir Nakliye Aşamaları

Başakşehir ev taşıma işlemlerini en kısa sürede 5 aşama ile gerçekleştiriyoruz.

Toplam zaman: 1 gün

Nakliyat Firması İle Anlaşma Sağlayın

Başakşehir nakliyat şirketinden taşınma için yardım isteyin.

Ev Taşıma İçin İstediğiniz Hizmetleri Firmaya Bildirin.

Nasıl bir hizmet istediğinizi firma ile paylaşıp bu yönde anlaşma sağlayın.

Taşıma Gününe Hazırlık

Eşyaların nakliyesi ne zaman yapılacaksa o gün tamamen ona odaklanın.

Nakliye Sigortanızı Yaptırın

Olası bir aksilik durumda nakliye sigortanız devreye girer.

Taşıma Sözleşmesini Yapınız

Taşıma sözleşmesinde sözleşme şartlarını maddeler halinde sıralayıp imzalayınız.

Hem ucuz hem kaliteli hizmetin doğru adresi burada! Nakliye konusunda işinizi uzmanlara bırakarak keyfinize bakabilirsiniz. Firmamız ev taşıma adına gerekli olan bütün işlemleri büyük bir öz veri ile gerçekleştiriyor.

Başakşehir Nakliye Ev Ofis Taşıma Ve Depolama

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Taşınma sürecinin zorluklarını unutacağınız kaliteli çalışmalarıyla Başakşehir evden eve nakliyat hizmetlerimizin sunulduğu sayfamıza hoş geldiniz. Firmamız çok uzun yıllardır bu sektörün içerisinde bulunuyor ve gerek tecrübesiyle gerekse güler yüzlü hizmet anlayışıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu çerçevede firmamız asansörlü eşya taşıma, eşya sigortalama ve diğer nitelikli hizmetleri ile sizlerin %100 memnuniyetini sağlamayı hedefliyor.

Eşya Sigortalama Hizmetimiz Bulunmaktadır

Hiç kuşkusuz nakil sürecinde tercih edilen nakliyat firmasının hasarsız bir taşıma gerçekleştirmesi esastır. Ancak tüm dikkatli ve titiz çalışmalarımıza rağmen firmamızdan kaynaklanan bir hasar oluşması durumunda eşya sigortalama hizmeti sunduğumuz için bu yönde hiçbir endişe taşımanıza gerek kalmıyor efendim.

Üstelik son derece makul fiyatlarımız ve çeşitli ödeme kolaylıklarımızda bulunuyor. Dilerseniz bu kısa hatırlatmamızın ardından şimdi de ayrıcalıklı hizmetlerimizin diğer detaylarını paylaşmaya çalışalım. Firmamızı aramanızın ve profesyonel destek istemenizin ardından sürecimiz bir ücretsiz ekspertiz çalışması ile başlıyor. Eşyalarınızı bulunduğu adreste değerlendirerek uygun fiyatlarımızı sizlere takdim ediyoruz ve bir taşınma tarihi belirlemenizi istiyoruz. Daha sonra belirlenen bu tarihte asansörlü araçlarımız ile adresinize gelerek izolasyon çalışmalarımızı başlatıyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat Talepleriniz İçin Firmamız İsabetli Tercih

Aralarında şehirlerarası nakliyat hizmetlerinin de bulunduğu firmamızın çalışmaları tabi ki bu kadarla sınırlı değildir. Profesyonel niteliklerde eşya paketleme ve ambalajlama, mobilya ve beyaz eşya grubundaki cihazlarınızın sökülüp tekrar kurulması gibi daha pek çok  farklı türde hizmetimiz bulunuyor.

İzin verirseniz eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile ilgili bir detayı hemen aktaralım. Bu hizmetimiz standart olarak gerçekleştirdiğimiz ve herhangi bir ilave ücreti bulunmayan bir hizmet türüdür. Ancak çok daha kapsamlı ve küçük parça eşyalarında bulunduğu bir ambalajlama çalışmasının ufak bir ücret farkı bulunmaktadır.

Eşya Depolama Hizmetimizden Yararlanabilirsiniz

Eşya paketleme çalışması devam ederken öte yandan kapalı kasa araçlarımıza izole edilmiş eşyalarınız muntazam bir şekilde yerleştiriliyor. Tabi eğer tahliye zorunluluğu gibi bir durum nedeniyle taşınıyorsanız eşya depolama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Depolarımız güvenlikli tesislerdir ve rutubet gibi olumsuzlukları içermez.

Ayrıca Başakşehir evden eve nakliyat firması hizmetleri olarak fuar ve ticari taşımacılık taleplerinizi geniş araç filomuz ile karşılayabildiğimizi lütfen unutmayınız. Kapsamlı bilgi almak üzere 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattını arayabilirsiniz. Firma yetkililerimiz sizleri yanıtlamaktan büyük mutluluk duyacaktır efendim. Esen kalınız.

Başakşehir Nakliyat Fiyatları

Nakliye Hizmet detayıBaşakşehir nakliye tutarı
1 + 0 Ev Taşıma (paketleme + kurulum)1000 TL Nakliye Tutarı
1 + 1 Ev Taşıma (paketleme + kurulum)1300 TL Nakliye Tutarı
2 + 1 Ev Taşıma (paketleme + kurulum)1800 TL Nakliye Tutarı
3 + 1 Ev Taşıma (paketleme + kurulum)2200 TL Nakliye Tutarı
4 + 1 Ev Taşıma (paketleme + kurulum)2800 TL Nakliye Tutarı
Başakşehir Evden Eve Nakliyat Ücretleri

İstanbul nakliyat şirketi olarak her zaman en çok tercih edilen taşıma şirketiyiz. Firmamız bir çok taşımada başarısını müşterilerine ispatlamış garantili ve sigortalı nakliye hizmetlerini İstanbul genelinde uygun fiyatlara sağlamaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir