Ev taşıma ve depolama alanında sizleri lüks ve temiz bir nakliye şirketi ile taşınma süreciyle baş başa bırakıyoruz. Kalamış evden eve nakliyat ihtiyaçlarınıza her açıdan en güzel çözümü üretmek adına sizlerle iş birliği yapmaktadır. Bir taşınma anatomisini birlikte araştırmaya ve başlatmaya ne dersiniz? O halde hemen işlemlere koyulalım.

Kalamış Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulanlar

Kalamış evden eve nakliyat her zaman en uygun ve kaliteli taşıma için müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Kalamış ev taşıma hakkında sıkça sorulan soruları sizin için listeledik.

Kalamış Evden Eve Nakliyat Şirketi Ne Yapar?

Evinizde bulunan ve sizler için son derece önem arz eden eşyaların transferini sorunsuz bir şekilde yeni evinize taşıma hizmetini sağlar. Kurulduğu günden bu yana bu hizmeti en iyi şekilde profesyonel kadrosu sayesinde sağlamaktadır.

Kalamış Ev Taşımadan Önce Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Taşıma sürecini sorunsuz atlatmak şans işi değil; bu yüzden işe kaliteli nakliye şirketini bulmakla başlamak her zaman en doğrusu olacaktır. O halde doğru ev taşıma işlemi, doğru nakliye firmasını bulmakla olacaktır.

Kalamış Evden Eve Taşıma Şirketleri Sigortalı Mı?

Bu kriter tamamen sizlerin talepleri doğrultusunda gelişir. Nakliye hizmeti almadan önce eşyaların oluşabileceği aksi durumlar göz önünde bulundurularak taşıma sözleşmesi ve sigortasını nakliye firmanızdan talep ediniz.

Kalamış Ev Eşyası Paketleme Sistemleri Nasıl Sağlanır?

Özel korumalı patpatlar ve mutfak gereçlerin sağlam ve kırılmadan toplanıp taşınması için nakliye malzemesi son derece önemlidir. Bu doğrultuda firmaların bu tedbirleri taşıma öncesi alması gerekir.

Kalamış Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Ev ya da ofis eşyaların taşınması aynı zamanda depolanması belirli ücretler karşılığında nakliyeciler tarafından sağlanır. Fiyat belirleme gibi kriterleri ise taşıma şirketi belirler. Yapılan işlemin maliyetleri hesaplanarak taşıma ücretleri belirlenir. Nakliye firmasını seçerken çok ucuz taşıma yapan şirketlerden kaçınmak gerekir.

İstanbul Kalamış Ev Taşıma Şirketi

İstanbul nakliyat ile ilimizde sayısız ev ve ofis nakliyesine imza attık. Pratik ve tecrübeli taşımacılık yapan ekibimiz Avrupa standartlarında nakliye hizmetini sunmaya devam ediyor. Tüm zamanların en iyi evden eve taşımacılık şirketiyiz.

İstanbul Kalamış Evden Eve Nakliyat Şirketi

Kalamış Evden Eve Nakliyat Şirketi

Araçlar taşımanın en önemli unsurudur. Eski ve bakımı yapılmamış, teknolojik özellikleri olmayan araçlarla taşıma yapmak eşyaları gözden çıkarmak demektir. Kalamış evden eve nakliyat firması olarak geniş araç filomuzda donanımlı ve yeni araçları kullanıyoruz. Uzun ve kısa mesafede, zorlu yollarda ve zorlu hava şartlarında dayanıklılık gösteren araçlarımızın her türlü yasal izinleri vardır.

Doğru istifleme ile eşyalar hiçbir azar görmez. Bu yüzden araç için düzen son derece önemlidir. Eşyalarınız bu konuda tecrübeli ve profesyonel ekiplerimiz tarafında araç içerisine yerleştirilmektedir. Artık taşıma hizmetleri yalnızca bahar veya yaz aylarında yapılmıyor.

Kalamış Ev Taşıma Firması

Karda kışta da siz hiç eziyet çekmeden taşınabilirsiniz. Zaman sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. Bu yüzden söz verdiğimiz saatte belirtilen yerde eksiksiz bulunuyoruz. Araç içi temizliklerimiz de her taşınma sonrası yapılmakta ve hijyenik ortamda bir taşınma hizmeti sunmaktayız. Kalamış ev taşıma firması olarak tüm eşyaların da hasarsız ve hızlı bir taşıma hizmeti ile birlikte uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Kalamış Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliye ücretleri öngörülen ev taşıma tutarlarıdır. Özel hizmet ya da ekstra işlemler için oluşabilecek net ücretleri firmamız ücretsiz eksper evinize gelerek eşyaları yerinde keşfettikten sonra belirlemektedir.

Taşıma Yapılacak EşyaNasıl Bir Nakliye AracıKalamış Nakliye Ücreti
1 + 0 Ev Eşyalarının NakliyesiPanelvan Araç + 3 Personel1200 TL Nakliye Tutarı
1 + 1 Ev Eşyalarının NakliyesiKamyonet Araç + 4 Personel1500 TL Nakliye Tutarı
2 + 1 Ev Eşyalarının NakliyesiKüçük Kamyon + 6 Personel1800 TL Nakliye Tutarı
3 + 1 Ev Eşyalarının NakliyesiOrta Kamyon + 7 Personel2400 TL Nakliye Tutarı
4 + 1 Ev Eşyalarının NakliyesiBüyük Kamyon + 8 Personel3200 TL Nakliye Tutarı
Kalamış Ev Taşıma Ücretleri

Firmamız şehir içi ev taşıma fiyatlarını tabloda ortalama fiyatları dikkate alarak hazırladı. Fiyatlar konusunda net bilgi almak evden eve nakliyat hizmetlerine dahil olan diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişim kurmanız gerekir. Kalamış’ta bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir