Hepimizin bildiği üzere İstanbul şehrinde ev taşıma nakliyat şirketleri tarafından yerine getirilmektedir. Halkalı evden eve nakliyat olarak ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama hizmetleri yapılmaktadır. Halkalı uygun fiyatlara şehir içi ve şehirler arası evden eve taşıma hizmetleri garanti ve sigorta kapsamında nakliye firmamız tarafından yerine getirilmektedir.

Halkalı Evden Eve Nakliyat

Halkalı bölgesinde evden eve nakliyat şirketi ev ya da iş yerlerin taşıma hizmetlerini gerçekleştirir. Uzman ve profesyonel taşıma şirketi ile nakliyeleri gerçekleştirmek son derece önemlidir. Firmamız bünyesinde 30 nakliye aracı ve 60 sigortalı personel bulundurularak kurumsal taşıma ve depolama hizmetleri sunmaktadır.

Halkalı Evden Eve nakliyat Ne Yapar?

Halkalı bölgesinde ev taşıma iş yerleri nakliyesini ve eşya depolama işlemlerini Türkiye geneline taşıma hizmetlerini yapmaktadır. Halkalı nakliye taşıma öncesi eşyaların ambalajlama, taşıma hizmetlerini yapmaktadır.

Halkalı Ev Taşıma Süreci Nasıl Olur?

Ev taşıma öncesi nakliye firması ile anlaşma daha sonra eşyaların paketlenip, nakliye araçları ile yeni eve taşıması gerçekleşir. Yeni gidilen evde mobilyalar kurulur, beyaz eşyalar vs. montajı yapılır. Yeni evde kullanılacak eşyaların yerleşimi ekip tarafından gerçekleşir.

Halkalı Ofis Taşıma Şirketi Sigortalı Mı?

Tüm iş yerleri nakliyeleri firmamız tarafından sigortalı yapılmaktadır. Sigorta ofis taşıma şirketimiz eşyalarınız değerinde Anadolu Sigorta tarafından sigortalanmaktadır. Böylece ofis taşımaları esnasında oluşabilecek aksiliklere karşı önlem alınmış oluyor.

Halkalı Eşya Depolama Güvenilir Mi?

Eşya depolama konusunda son derece önemli yol kat eden firmamız İstanbul genelinde en geniş depolama alanlarını bünyesinde bulundurmaktadır. Depolama işlemleri ev depolama, ofis depolama, parça eşya depolama olarak ayrılmaktadır.

Halkalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Evden eve nakliyat fiyatları her geçen yıl artış göstermektedir. Özellikle Covid-19 sürecinde artan malzeme ve işçilik maliyetleri fiyatları doğrudan etkilemektedir. Halkalı ucuz ev taşıma kampanyalarını takip edip, uyguna taşıma fırsatlarını kaçırmayın.

Garantili Sigortalı Nakliye

Garanti ve sigorta kapsamında Halkalı evden eve taşıma işlerini yapan ilk nakliye firmasıyız. Her zaman en iyi nakliye çözümleri sunmak için var gücümüz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Halkalı Evden Eve Nakliyat Şirketi

Halkalı Ev Taşıma Hizmetleri

Taşınmak artık stres nedeni değil çünkü Halaklı ev taşıma firmamız sayesinde tüm eşyalarınız siz yorulmadan konforlu bir şekilde adresinize teslim ediliyor. İstanbul’un bütün semtlerinde aynı özeni gösteren firmamız sayesinde eşyalarınızda kırılma olmaz. Ekiplerimiz evlerinizdeki eşyaları doğru şekilde ambalajlayarak koliler ve gideceği yere kadar hiçbir şekilde kırılma, çatlama olmadan ulaşmasını sağlar.

Hassas eşyalarınız için özel ambalajlarımız da bulunmaktadır. Profesyonel çalışanlarımız sayesinde sizlere verdiğimiz hizmetten % 100 memnun kalacak ve Halkalı evden eve nakliyat firmamız sayesinde bu zahmetli işi en problemsiz, kolay ve konforlu şekilde sonuçlandırabileceksiniz.

Piyasadaki en doğru hizmeti veren firmalardan biri olarak eşyalarınızın tamamını sigortaladığımız için hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Üstün kalite anlayışımız sizlere sunduğumuz tüm işlerde ortaya çıktığı gibi, isteklerinize uygun şekilde paketlenmeler de yapılmaktadır.

Geniş araç filosu olan evden eve nakliyat firmamız tüm hizmetlerinde güvenilirliğini ön planda tutmakta olup prensiplerinden asla ödün vermemektedir. Uygun fiyatlara, en profesyonel ev taşıma hizmetinden yararlanabileceğimiz firmamızla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir, taşınma işinizi strese girmeden noktalayabilirsiniz.

Halkalı Evden Eve Nakliye Ücretleri

Evden eve taşıma ücretleri her geçen yıl düzenli olarak yükseliş gösterse de firmamız bu konuda hassas davranarak müşterilerine ekonomik olarak uygun fiyatlar sunmaya çalışıyor. Ev taşıma bilindiği üzere artık büyük maliyetler gerektiren işler arasında sayılıyor. Kampanyalar ve çeşitli indirimlerle müşterilerimize bu konuda gerekli olan kolaylıkları sağlamaya çalışıyoruz. Uygun ve kaliteli taşıma için hemen rezervasyon yaptırıp, nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Nakliye DetayıNakliye Tutarı
1 + 0 Ev Taşıma Hizmeti1000 TL + Kdv
1 + 1 Ev Taşıma Hizmeti1200 TL + Kdv
2 + 1 Ev Taşıma Hizmeti1500 TL + Kdv
3 + 1 Ev Taşıma Hizmeti1800 TL + Kdv
4 + 1 Ev Taşıma Hizmeti2400 TL + Kdv
5 + 1 Ev Taşıma Hizmeti3000 TL + Kdv
Halkalı Evden Eve Nakliyat Ücretleri

İstanbul evden eve nakliyat ile artık taşıma işlemleri kabus olmaktan çıkıyor. Her taşıma öncesi uzman bilirkişiler tarafından eşyalarınız evinizde keşfedilir. Ön hazırlık yapılarak taşınma esnasında oluşabilecek aksilikleri ortadan kaldırıyoruz. Firmamız İstanbul genelinde en iyi ev taşıma ve depolama firması olarak tercih edilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir