İstanbul’un güzide semtlerinden biri olan Florya evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde eşyalarınız sorunsuz bir şekilde yeni evinize taşınıyor. Firmamız Florya’da en iyi ev ve ofis taşıma şirketi olarak biliniyor. Hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye hizmeti ile tüm zamanların son teknolojisini kullanarak bu hizmetleri sizlere sağlamaktadır.

Florya Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Florya evden eve taşıma hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bizlere ulaşmak artık çok kolay. Çağrı merkezinden hemen ulaşıp nakliye talebinde bulunabilirsiniz.

Florya Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl Gerçekleşir?

Öncelikle nakliye firmanızı bulmanız gerekiyor. Daha sonra taşıma firması ile mutlaka taşıma sözleşmesini imzalayıp, yapılacak işlemlerin sözleşmede belirlenmesi gerekir. Nakliye şirketi taşıma günü eşyaların paketleme ve taşıma hizmetlerini 1 gün içerisinde gerçekleştirmektedir.

Florya Şehir İçi Ve Şehirler Arası Nakliye Hizmeti Var Mı?

Firmamız evinizi İstanbul içinde nakliyelerini sağlayabildiği gibi iller arası ev ya da ofislerinizin taşımasını da gerçekleştirmektedir. Hem şehir içi hem de şehirler arası taşıma hizmetleri sigortalıdır.

Florya Ofis İş Yeri Nakliyesi Sigortalı Mı?

Ofis ya da iş yerlerin nakliyesi sigortalı taşıma hizmetleri kategorisinde değerlendirilmektedir. İş yerlerin taşınması için eşyaların nakliyesi faturalı ve sigortalı yapılmaktadır.

Florya Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Sağlanır?

Eşya depolama konusunda son derece deneyimli bir taşıma ve depolama şirketi ile bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Depolama bölümlerimiz aylık belirli ücretler karşılığında müşterilerimize kiralanmaktadır.

Florya Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz genellikle araştırmalarını fiyat odaklı yapmaktadır. Taşınma öncesi bütçeyi buna göre ayarlamak için haklı bir araştırma denilebilir. Uygun fiyatlar ve %30 indirimle taşımalarımız Florya’da mevcuttur.

Florya Kurumsal Ev Taşıma Firması

Florya nakliye sürecinde firmamız tüm taşıma hizmetlerini kendine has özel yöntemlerle taşımaktadır. Bu nedenle bir işlem yapmanıza hiç gerek yok. Sadece balkonlarınızda kahvenizi yudumlayıp, bu süreci büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.

Florya Evden Eve Nakliyat Ve Depolama Hizmetleri

Florya Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul koskoca bir şehir. Bu şehre göç eden ve şehirden taşınan ailelerin sayısı da diğer illere göre daha fazla. Dolayısıyla nakliye talepleri bu şehirde oldukça fazla. İş değişimi ile ofisini taşımak isteyen, başka bir şehirde yaşamak için evini değiştiren, tayini çıkan veya İstanbul içinde bir semtten diğerine gitmek isteyen tüm müşterilerimiz için Florya evden eve nakliyat firması olarak nakliye hizmetleri veriyoruz.

Tüm taleplere cevap verebilecek araç filomuz ve personelimiz bulunmaktadır. Uygun fiyatlı, güvenilir ve hasarsız taşıma talepleriniz için bizimle haftanın yedi günü yirmi dört saat iletişime geçebilirsiniz. Taşımacılık konusunda deneyimli bir nakliye sürecini sizlere yaşatmaya devam ediyor. İstanbul Bakırköy Florya evden eve taşıma ile garanti ve sigorta kapsamında nakliye hizmeti alınız.

Florya Ev Taşıma Şirketi

Ekspertiz hizmetleri taşınmayı her zaman daha kolay ve planlı bir çalışma ile yürütmeyi sağlar. Özellikle aynı şehirde olan müşterilerimiz Florya ev taşıma firmamızdan ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilir. Kaç oda var, taşınacak eşyalar, gidilecek mesafe doğru araç seçimi için son derece önemlidir. ekspertiz çalışmaları ile sizin taşıma işlemlerinizi daha uygun fiyatlı hale getirmek için doğru araç seçimini hedefliyoruz. Uygun fiyat garantili taşıma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Florya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat sürecinde sadece taşıma işlemleri ücretlere dahil değildir. Aynı zamanda eşyaların paketlenip, mobilyaların sökülüp takılması ve buna benzer işlemler de nakliye sürecine dahildir. Florya bölgesinde nakliyelerimiz kampanyalı olarak sunulmaktadır. %30 fiyat indirimi ile yararlanabilirsiniz.

Florya taşıma hizmetiNakliye AracıFlorya Nakliye Fiyatı
1 + 0 Ev Eşyası NakliyesiPanelvan 17m3 Araç900 TL Nakliye Ücreti
1 + 1 Ev Eşyası NakliyesiPanelvan 25m3 Araç1200 TL Nakliye Ücreti
2 + 1 Ev Eşyası NakliyesiKamyonet 30m3 Araç1500 TL Nakliye Ücreti
3 + 1 Ev Eşyası Nakliyesi6 Teker Kamyon 45m3 Araç2000 TL Nakliye Ücreti
4 + 1 Ev Eşyası Nakliyesi10 Teker Kamyon 60m3 Araç3000 TL Nakliye Ücreti
Florya Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Evden eve taşıma ücretleri ile İstanbul genelinden en uygun aynı zamanda profesyonel taşımacılık sistemlerini müşterilerine sunmaktadır. Deneyimli kadrosu ile büyük beğeni toplayan firmamız en iyi taşıma hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Ucuz iş yapmıyoruz. Kaliteli işi ucuza yapıyoruz. Taşıma konusunda danışabileceğiniz tüm konuları firmamız ile paylaşıp netlik kazandırabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir