Ataköy evden eve nakliyat sektörde yol gösterici kurumsal taşımacılık ile hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye ve depolama işlemelerini gerçekleştiriyor. Firmamız İstanbul evden eve nakliyat sektöründe adeta bir yıldız gibi parlamaktadır. En iyi nakliye olanakları ile ev taşıma ve ofis taşıma konusunda Avrupa standartlarında nakliye yapıyoruz.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulanlar

Ataköy Nakliyat Nedir?

Ev nakliyesini şehir içi ve şehirler arasına yapan firmaların hizmetlerini kapsamaktadır. Ayrıca marangozluk, tesisatçılık ve elektrik işlemlerini de nakliye esnasında yapmaktadır.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Sigortalı Mı?

Firmamız kurulduğu günden bu yana sigortalı evden eve taşıma yapıyor. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına gerekli olan bütün koşulları sağlıyor.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Marangozlu Mu?

Marangoz eşyaların taşınma esnasında sökme takma işlemlerini sağlayan birimi ifade eder. Dolayı ile tüm nakliyelerimiz de en az bir mobilyacı ekibin içerisinde yer alır.

Ataköy Ev Taşınırken Elektrik Ve Tesisat Desteği Var Mı?

Elektrik ve tesisat işlemleri için kadromuz içerisinde profesyonel çalışanlar mutlaka bu konuda gerekli işlemleri sağlıyor. Dolayısı ile her içi hizmete destek sunuyoruz.

Ataköy Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Taşıma öncesi plan ve taşıma bütçesi ayırmanız için çağrı merkezinden ya da en altta yer alan fiyat tablosunu gözden geçirmenizde yarar vardır. Nakliye ücretlerini birden fazla etken belirlemektedir.

En İyi Ataköy Ofis Taşıma Şirketi

Ofis nakliyesi konusunda da son derece büyük başarılara atmaya devam ediyoruz. Ülkemiz genelinde birden fazla devlet kurumu ve kurumsal iş yerlerin nakliyesini de gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Eşya Taşıma Ve Depolama Şirketi

Kısaca Ataköy Ev Taşıma

Ataköy ev taşıma esnasında şu adımları takip edin;

Toplam zaman: 1 gün

Ataköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ev taşıma ya da ofis taşıma ve eşya depolama hizmetlerini yapar.

En İyi Ataköy Evden Eve Nakliyat Şirketi

Detaylı eşya paketleme taşıma öncesi plan yapar. Uzman kişilerle nakliye sağlar.

Ataköy Ev Taşıma Süreci

Evdeki eşyalarınız uzman bir ekip ile paketlenip, marangoz, tesisat, elektrik gibi işlemler hızlıca sağlanır.

Ataköy Ofis Taşıma Süreci

Ofis nakliyeleri ofislerin büyüklüklerine göre taşıma zamanı alır. Genellikle 1 gün içerisinde taşıma biter.

Ataköy Eşya Depolama Süreci

Ev Eşyalarınız güvenli depolarımızda sigortalı bir şekilde depolanmaktadır.

Hızlı Pratik Kurumsal Ataköy Nakliyat

En iyisi olmak hiç bir zaman imkansız değildir. Ataköy nakliyat sizlere bu konuda kalitesini göstermek için daima çalışmaktadır. Verilen randevu ve vaktinde hizmet ile en dürüst taşıma şirketiyiz.

Ataköy Kurumsal Ev – Ofis Taşıma Hizmetleri

Ataköy Evden Eve Taşıma

Özellikle taşınırken eşyalar yıpranıyor diye insanlar yıllarca evlerine istedikleri gibi eşyalar alamıyorlar. Oysaki profesyonel bir nakliyat ve taşıma ile eşyalar hasarsız olarak taşınabilir. Belki önceden olsa bu durum gerçek olabilirdi. Ancak günümüz teknolojisinde taşıma esnasında eşyaların hasar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır.

Eşyaların taşıma firmasının özel kolileri ile taşınmasından, koltuk ve kanepelerin özenli bir şekilde sarılıp paketlenmesine kadar her türlü detay düşünülüyor. Bu yüzden günümüz teknolojisinde kiracılar evlerini istedikleri gibi döşeyebilir. Biz Ataköy evden eve nakliyat firması olarak tüm müşterilerimize garantili taşıma hizmetleri vaat ediyoruz.

Montaj ve de montaj da taşımanın en önemli unsurlarıdır. Önceleri çamaşır makinesinin kurulumu için tesisatçı, mobilyaların kurulumu için bir mobilyacı hizmeti almaya gerek vardı. Ancak şimdi tüm bu eşyaların montaj ve de montajı nakliye firmaları tarafından gerçekleşmektedir. Ataköy ev taşıma firmamız asansörlü taşıma, depolama, şehirlerarası ve şehirci nakliye hizmetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyor. Uygun fiyatlı güvenilir hizmet için bizimle online iletişime geçebilirsiniz.

Ataköy Nakliyat Fiyatları

Ataköy Nakliye HizmetiNakliye tutarı
1 + 0 Nakliye Hizmeti 1000 TL Nakliye Tutarı
1 + 1 Nakliye Hizmeti1200 TL Nakliye Tutarı
2 + 1 Nakliye Hizmeti1700 TL Nakliye Tutarı
3 + 1 Nakliye Hizmeti2200 TL Nakliye Tutarı
4 + 1 Nakliye Hizmeti2800 TL Nakliye Tutarı
Personel Ücretleri200 TL Profesyonel Taşıma Personeli
Ataköy Ev – Ofis Taşıma Ücretleri

Evden eve nakliyat denilince akıllara hemen kurumsal kimliği en iyi olan İstanbul genelinde hizmet alırken temiz ve titiz davranan taşıma şirketi ile bu süreci yaşamak herkesin hayali. İşte tam da bu sırada firmamız devreye girip, bütün bu sorunlara çözüm niteliğinde hizmet sunmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir